ERJ-HP6J272V
MFR.Part #
ERJ-HP6J272V
JLCPCB Part #
C4179902
Description
-55℃~+175℃ 2.7kΩ 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS