ERJ-HP6J223V
MFR.Part #
ERJ-HP6J223V
JLCPCB Part #
C3946742
Description
-55℃~+175℃ 22kΩ 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS