ERJ-HP6J222V
MFR.Part #
ERJ-HP6J222V
JLCPCB Part #
C3950238
Description
-55℃~+175℃ 2.2kΩ 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS