ERJ-HP6J202V
MFR.Part #
ERJ-HP6J202V
JLCPCB Part #
C3969436
Description
-55℃~+175℃ 2kΩ 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS