ERJ-HP6J200V
MFR.Part #
ERJ-HP6J200V
JLCPCB Part #
C4177238
Description
-55℃~+175℃ 20Ω 500mW Thick Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS