ERJ-HP6J1R2V
MFR.Part #
ERJ-HP6J1R2V
JLCPCB Part #
C4314945
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+175℃ 1.2Ω 500mW Thick Film Resistor ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS