ERJ-HP6J1R0V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-HP6J1R0V
JLCPCB Part #
C4023543
Package
0805
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+175℃ 1Ω 500mW Thick Film Resistor ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS