ERJ-HP6J162V
MFR.Part #
ERJ-HP6J162V
JLCPCB Part #
C4233918
Description
-55℃~+175℃ 1.6kΩ 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS