ERJ-HP6J153V
MFR.Part #
ERJ-HP6J153V
JLCPCB Part #
C4179317
Description
-55℃~+175℃ 15kΩ 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS