ERJ-HP6J151V
MFR.Part #
ERJ-HP6J151V
JLCPCB Part #
C4050981
Description
-55℃~+175℃ 150Ω 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS