ERJ-HP6J132V
MFR.Part #
ERJ-HP6J132V
JLCPCB Part #
C4159202
Description
-55℃~+175℃ 1.3kΩ 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS