ERJ-HP6J124V
MFR.Part #
ERJ-HP6J124V
JLCPCB Part #
C4235385
Description
-55℃~+175℃ 120kΩ 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS