ERJ-HP6J122V
MFR.Part #
ERJ-HP6J122V
JLCPCB Part #
C4021029
Description
-55℃~+175℃ 1.2kΩ 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS