ERJ-HP6J112V
MFR.Part #
ERJ-HP6J112V
JLCPCB Part #
C3976674
Description
-55℃~+175℃ 1.1kΩ 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS