ERJ-HP6J110V
MFR.Part #
ERJ-HP6J110V
JLCPCB Part #
C4210752
Description
-55℃~+175℃ 11Ω 500mW Thick Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS