ERJ-HP6F9R09V
MFR.Part #
ERJ-HP6F9R09V
JLCPCB Part #
C6550146
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+175℃ 500mW 9.09Ω Thick Film Resistor ±1% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS