ERJ-HP6F9100V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-HP6F9100V
JLCPCB Part #
C7274027
Package
0805
Description
-55℃~+175℃ 500mW 910Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS