ERJ-HP6F8872V
MFR.Part #
ERJ-HP6F8872V
JLCPCB Part #
C7184576
Description
-55℃~+175℃ 500mW 88.7kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS