ERJ-HP6F8061V
MFR.Part #
ERJ-HP6F8061V
JLCPCB Part #
C6035091
Description
-55℃~+175℃ 500mW 8.06kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS