ERJ-HP6F75R0V
MFR.Part #
ERJ-HP6F75R0V
JLCPCB Part #
C5638481
Description
-55℃~+175℃ 500mW 75Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS