ERJ-HP6F7501V
MFR.Part #
ERJ-HP6F7501V
JLCPCB Part #
C5688242
Description
-55℃~+175℃ 500mW 7.5kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS