ERJ-HP6F7321V
MFR.Part #
ERJ-HP6F7321V
JLCPCB Part #
C7274009
Description
-55℃~+175℃ 500mW 7.32kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS