ERJ-HP6F6R81V
MFR.Part #
ERJ-HP6F6R81V
JLCPCB Part #
C7184571
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+175℃ 500mW 6.81Ω Thick Film Resistor ±1% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS