ERJ-HP6F68R0V
MFR.Part #
ERJ-HP6F68R0V
JLCPCB Part #
C4108946
Description
-55℃~+175℃ 500mW 68Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS