ERJ-HP6F6042V
MFR.Part #
ERJ-HP6F6042V
JLCPCB Part #
C5638458
Description
-55℃~+175℃ 500mW 60.4kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS