ERJ-HP6F5R36V
MFR.Part #
ERJ-HP6F5R36V
JLCPCB Part #
C6845344
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+175℃ 5.36Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS