ERJ-HP6F5622V
MFR.Part #
ERJ-HP6F5622V
JLCPCB Part #
C5735673
Description
-55℃~+175℃ 500mW 56.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS