ERJ-HP6F54R9V
MFR.Part #
ERJ-HP6F54R9V
JLCPCB Part #
C5688220
Description
-55℃~+175℃ 500mW 54.9Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS