ERJ-HP6F4R32V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-HP6F4R32V
JLCPCB Part #
C6614470
Package
0805
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+175℃ 4.32Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS