ERJ-HP6F4641V
MFR.Part #
ERJ-HP6F4641V
JLCPCB Part #
C5688211
Description
-55℃~+175℃ 4.64kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS