ERJ-HP6F41R2V
MFR.Part #
ERJ-HP6F41R2V
JLCPCB Part #
C5635134
Description
-55℃~+175℃ 41.2Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS