ERJ-HP6F4121V
MFR.Part #
ERJ-HP6F4121V
JLCPCB Part #
C7184558
Description
-55℃~+175℃ 4.12kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS