ERJ-HP6F4022V
MFR.Part #
ERJ-HP6F4022V
JLCPCB Part #
C6614465
Description
-55℃~+175℃ 40.2kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS