ERJ-HP6F3R32V
MFR.Part #
ERJ-HP6F3R32V
JLCPCB Part #
C5635132
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+175℃ 3.32Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS