ERJ-HP6F3901V
MFR.Part #
ERJ-HP6F3901V
JLCPCB Part #
C4185078
Description
-55℃~+175℃ 3.9kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS