ERJ-HP6F3012V
MFR.Part #
ERJ-HP6F3012V
JLCPCB Part #
C5735647
Description
-55℃~+175℃ 30.1kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS