ERJ-HP6F2R21V
MFR.Part #
ERJ-HP6F2R21V
JLCPCB Part #
C7273935
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+175℃ 2.21Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS