ERJ-HP6F2673V
MFR.Part #
ERJ-HP6F2673V
JLCPCB Part #
C5735639
Description
-55℃~+175℃ 267kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS