ERJ-HP6F2671V
MFR.Part #
ERJ-HP6F2671V
JLCPCB Part #
C6550079
Description
-55℃~+175℃ 2.67kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS