ERJ-HP6F2613V
MFR.Part #
ERJ-HP6F2613V
JLCPCB Part #
C6614449
Description
-55℃~+175℃ 261kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS