ERJ-HP6F2610V
MFR.Part #
ERJ-HP6F2610V
JLCPCB Part #
C7184537
Description
-55℃~+175℃ 261Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS