ERJ-HP6F2430V
MFR.Part #
ERJ-HP6F2430V
JLCPCB Part #
C7184534
Description
-55℃~+175℃ 243Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS