ERJ-HP6F2403V
MFR.Part #
ERJ-HP6F2403V
JLCPCB Part #
C6845309
Description
-55℃~+175℃ 240kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS