ERJ-HP6F2402V
MFR.Part #
ERJ-HP6F2402V
JLCPCB Part #
C5688178
Description
-55℃~+175℃ 24kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS