ERJ-HP6F2372V
MFR.Part #
ERJ-HP6F2372V
JLCPCB Part #
C5635095
Description
-55℃~+175℃ 23.7kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS