ERJ-HP6F2210V
MFR.Part #
ERJ-HP6F2210V
JLCPCB Part #
C5635092
Description
-55℃~+175℃ 221Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS