ERJ-HP6F2000V
MFR.Part #
ERJ-HP6F2000V
JLCPCB Part #
C5688156
Description
-55℃~+175℃ 200Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS