ERJ-HP6F19R6V
MFR.Part #
ERJ-HP6F19R6V
JLCPCB Part #
C7184527
Description
-55℃~+175℃ 19.6Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS