ERJ-HP6F1873V
MFR.Part #
ERJ-HP6F1873V
JLCPCB Part #
C6035017
Description
-55℃~+175℃ 187kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS