ERJ-HP6F1801V
MFR.Part #
ERJ-HP6F1801V
JLCPCB Part #
C4339742
Description
-55℃~+175℃ 1.8kΩ 400V 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS